• Výpredaj!
  • -70,00 €
search

ROBOTICKÝ VYSÁVAČ CECOTEC CONGA 1090

220,00 €
150,00 € Zľava 70,00 €
S DPH

Robotický vysávač Cecotec Conga 1090 

Zánovne robotické vysávače s 1 ročnou zárukou 

Množstvo

Robotický vysávač Cecotec Conga 1090 Connected Force. Ovládanie APP. Vysávajte, zametajte, vytierajte a mopujte. Alexa a Google Assistant. Špeciálna kefa pre domáce zvieratá. Inteligentné drhnutie.

Technické vlastnosti:

Profesionálny robotický vysávač 4 v 1: zametá, vysáva, mopuje a vytiera podlahu súčasne vďaka zmiešanej nádrži na pevné látky a kvapaliny.

Vďaka svojej inovatívnej technológii Only One System robot súčasne vysáva, čistí a zametá.

Ovládanie APP: Aplikácia pre smartfóny, pomocou ktorej môžete ovládať svojho robota výberom režimov čistenia, programovaním čistenia, zvolením úrovne sacieho a čistiaceho výkonu a sledovaním histórie čistenia.

Vďaka novej technológii Virtual Voice môžete robota pripojiť k virtuálnym asistentom hlasového ovládania Alexa a Google Assistant. Môžete vykonávať rôzne hlasové ovládače, napríklad začať s čistením, zastaviť čistenie, poslať robota na nabíjaciu základňu alebo dokonca lokalizovať robota pomocou zvukových emisií.

Systém BestFriend Care s dvoma vymeniteľnými kefami, ktoré zabraňujú zamotaniu. Špeciálna gumová kefa na odstraňovanie chlpov zvierat na ťažkých miestach, ako sú koberce, a kefa z dvoch materiálov na všetky typy povrchov a nečistôt.

Inteligentné čistenie pomocou technológie iWater. Vychutnajte si absolútnu kontrolu s 3 úrovňami čistenia, ktoré sú vhodné pre všetky typy povrchov.

Systém Wash4You mopuje a čistí, s nádržkou na tekutinu inteligentne čistí ,prostredníctvom svojho pokročilého elektronického riadiaceho systému, ktorý rovnomerne dávkuje a distribuuje vodu cez mop.

Systém Turbo Clean Carpet, ktorý na kobercoch aktivuje režim Turbo s maximálnym výkonom, aby ich čo najefektívnejšie vyčistil.

Systém ForceClean: výkonná turbína, ktorá maximalizuje veľký sací výkon až na 1 400 Pa. Zhromažďuje všetky druhy nečistôt a zaručuje podlahu, ktorá je vždy čistá.

3 stupne výkonu: režim Eco (800 Pa) pre povrchové čistenie s minimálnou spotrebou, normálny režim (1200 Pa) pre denné čistenie a režim Turbo (1400 Pa) pre hĺbkové čistenie.

6 voliteľných režimov čistenia: Auto, Borders, Manual, Room, Spiral a Home.

Technológia ITech Smart 2.0 pre inteligentnú a usporiadanú navigáciu so senzormi priblíženia a nárazu.

Mop Twin Floor z dvoch materiálov na profesionálne čistenie všetkých typov povrchov.

Technológia Brush Pro s rotujúcou stredovou kefou, ktorá dôkladne vyčistí nečistoty v kobercoch

Štítok: Conga 1090

Conga 1090
5 položky
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.